دربــاره برج:
شرکت خدمات مسافرتی برج با مجوز بند الف از سازمان هواپیمایــی کشوری و مجوز بند ب از سازمان گردشگری و جهانگردی و مجوز بند پ از سازمان حج و زیارت وعضو سازمان بین المللی حمل و نقل هوایی یاتا با تکیه بر بیش از 22 سال سابقه در صنعت گردشگری و با استفاده از پرسنل کارآزموده از سال 1374 با یاری ایزد مننان شروع به فعالیت نموده است.
این شرکت از سال 1374 با مدیریت جناب آقای مهندس بیژن کریم خانی هدف خود را ارئه خدماتی جامع در حوزه جهانگردی ، ایرانگردی از جمله برگزاری تور های داخلی و خارجی ، زیارتی و برگزاری تورهای نمایشگاهی صدور بلیط هوایی و رزرو آنلاین هتل به همراه خدمات گردشگری به گونه ای که بخش عمده ای از نیاز های مسافرین خود را در این زمینه فراهم نماید قرارداده است.
مدیران و پرسنل برج همواره با جدیت و دلسوزی به دنبال ارائه بهترین خدمات با سهل ترین شرایط ومناسب ترین نرخ ها برای مسافرین محترم هستند.
از این رو برج با دارا بودن مجوز بند ب از سازمان میراث فرهنگی و جهانگردی کشور، تور های خود را به صورت چارتری و مستقیم و بدون واسطه برگزار می نماید وبه پشتوانه تعهدات سنگین خود توانسته است به قیمت های رقابتی توام با کیفیت ممتاز خدمات دست یابد.
هدف ما جلب رضایت شماست
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي برج محفوظ مي باشد.